test
Project

Wedding Cake

Q&A with emilo

Michelle muffin asked:
I love it I have a question what fondant do you use I do make my own
emilo answered:
I use Wilton Fondant is about $22 dollars for 5 Lbs hope this answers your question thank you for your comment